1 sene önce
1 sene önce

ACURA CL Hakkında Bilgiler ve Merak Edilenler – Alınır mı

Farklı araç bilgilerine yer verdiğimiz adresimize hoş geldiniz. Sizin için hızlı bir şekilde araçlar hakkında bilgilendirmeler yapmaya devam ediyoruz. Her geçen gün güncel ve farklı araçların bilgilerinin yer aldığı adresimizde sizin için detaylı bir şekilde bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz.

Burada biz markalar hakkında şahsi yorumlar yapmıyoruz. Sadece mevcut veriler ışında bir takım bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bu sebeple sizler de araçlar hakkında yorum yaparak bizi daha doğru bir şekilde bilgilendirebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunun cevabında sadece bir tık uzağınızda yer alıyoruz.

ACURA CL Alınır mı

Öncelikle bir aracın hangi aralıkta üretilip üretilmediğine bakarak yorum yapabiliriz. Bu sebeple aracın üretim aralığının bize bu konuda ipucu verdiğini de bilmekte fayda var.

ACURA CL Üretim Yılları: 1997 – 2001

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

ACURA CL Motor Özellikleri

  • Genel: 2.2L 5MT (145 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 2156 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

ACURA CL Hızlanma Verileri

Aracınızın hızlanma verilerini de göz önüne alarak o aracın alınıp alınmayacağı hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olabilir. Sizin için tüm bu verileri bir araya topladık.

  • ACURA CL Azami Hızı: 130 mph OR 209 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 8.9 s

ACURA CL Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 25 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 9.4 L/100Km
  • Ortalama: 32 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 7.4 L/100Km
  • Şehirlerarası: 28 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 8.4 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ACURA CL hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ACURA CL Kronik Sorunları

ACURA CL Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ACURA CL Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

ACURA CL Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ACURA CL alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ACURA CL kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Paylaşın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.