ALFA ROMEO 145 Satın Alınabilir mi? Kronik Sorunları – Arızaları

Bu içeriğimizde de araç arızaları ile alakalı derinlemesine bir bilgilendirme yapmaya devam edeceğiz. Hangi araç ne kadar fiyat aralığında yer almaktadır? Satın alınır mı? Yorumları nelerdir? Gibi soruların cevaplarını birlikte cevaplandıracağız.

Burada biz markalar hakkında şahsi yorumlar yapmıyoruz. Sadece mevcut veriler ışında bir takım bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bu sebeple sizler de araçlar hakkında yorum yaparak bizi daha doğru bir şekilde bilgilendirebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunun cevabında sadece bir tık uzağınızda yer alıyoruz.

ALFA ROMEO 145 Alınır mı

Öncelikle bu aracın hangi yıllar arasında üretildiğine bir göz atalım. Çünkü bir aracın çok satılıp satılmaması ve hala alıcı buluyor olması da o araç hakkında ciddi ipuçları verebilir.

ALFA ROMEO 145 Üretim Yılları: 1994 – 2000

Hiç şüphesiz motor hacmi, silindir sayısı, yakıt tipi bir aracın alınıp alınmayacağına doğrudan etki eden konu başlıklarıdır. Bunların iyi değerlendirilmesi gerekmektedir.

ALFA ROMEO 145 Motor Özellikleri

  • Genel: 1.9L JTD 5MT (105 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 1910 cm3
  • Yakıt Tipi: Dizel

ALFA ROMEO 145 Hızlanma Verileri

Aracınızın hızlanma verilerini de göz önüne alarak o aracın alınıp alınmayacağı hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olabilir. Sizin için tüm bu verileri bir araya topladık.

  • ALFA ROMEO 145 Azami Hızı: 115 mph OR 185 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 10.4 s

ALFA ROMEO 145 Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 30.9 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 7.6 L/100Km
  • Ortalama: 50 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 4.7 L/100Km
  • Şehirlerarası: 41.2 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 5.7 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO 145 hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO 145 Kronik Arızaları

ALFA ROMEO 145 Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO 145 Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

ALFA ROMEO 145 Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO 145 alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO 145 kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın