ALFA ROMEO 146 Tutuluyor mu? Alınır mı? Tüm Soruların Cevapları

Bu içeriğimizde de araç arızaları ile alakalı derinlemesine bir bilgilendirme yapmaya devam edeceğiz. Hangi araç ne kadar fiyat aralığında yer almaktadır? Satın alınır mı? Yorumları nelerdir? Gibi soruların cevaplarını birlikte cevaplandıracağız.

Elimizden geldiğince internette var olan bilgiler ışığında yol göstermeye çalışıyoruz. Amacımız kesinlikle bir markayı olumlu – olumsuz şahsi yorumlar altında bırakmak değildir. O sebeple sizden gelen yorumlarında son derece önemli olduğunun altını çizmek isteriz.

ALFA ROMEO 146 Alınır mı

Biz bir aracın alınıp alınmayacağına en son ne zaman üretildiğine bakarak karar verebiliriz. Bu sebeple hala üretilip üretilmediği hakkında yorum yaparak araç hakkında fikir edinmemiz de mümkün oluyor.

ALFA ROMEO 146 Üretim Yılları: 1995 – 2000

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

ALFA ROMEO 146 Motor Özellikleri

  • Genel: 1.4 TS 5MT (103 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 1370 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

ALFA ROMEO 146 Hızlanma Verileri

Araçların alınıp alınmayacağı konusunda hız son derece seçici bir unsuz olarak ön plana çıkar. Bu sebeple sizin için hız verilerini de ekrana getirmeye çalışıyoruz.

  • ALFA ROMEO 146 Azami Hızı: 116 mph OR 187 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 11.5 s

ALFA ROMEO 146 Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 21.9 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 10.7 L/100Km
  • Ortalama: 37.3 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 6.3 L/100Km
  • Şehirlerarası: 29.7 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 7.9 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO 146 hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO 146 Kronik Arızaları

ALFA ROMEO 146 Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO 146 Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

ALFA ROMEO 146 Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO 146 alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO 146 kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın