ALFA ROMEO 156 Satın Alınır mı? Kronik Sorunları Var mıdır

Merhabalar sizin için farklı araçların özellikleri ve yorumlamalarını yapmaya devam ediyoruz. Bu içeriğimizde de yeni bir araç ile karşınızdayız

Araçlar hakkında detaylı bilgilendirme yaparken bir marka hakkında olumlu yada olumsuz bir yorum yapmamaya gayret gösteriyoruz. Bu sebeple araçların yakıt tipleri – satış rakamları gibi seçeneklere göre bir aralık belirliyoruz. Sizler de bu veritabanının gelişmesi için yorumlarınızla bize destek olabilirsiniz.

ALFA ROMEO 156 Alınır mı

Biz bir aracın alınıp alınmayacağına en son ne zaman üretildiğine bakarak karar verebiliriz. Bu sebeple hala üretilip üretilmediği hakkında yorum yaparak araç hakkında fikir edinmemiz de mümkün oluyor.

ALFA ROMEO 156 Üretim Yılları: 2003 – 2005

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

ALFA ROMEO 156 Motor Özellikleri

  • Genel: 2.0L JTS 5AT (165 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 1970 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

ALFA ROMEO 156 Hızlanma Verileri

Araçların alınıp alınmayacağı konusunda hız son derece seçici bir unsuz olarak ön plana çıkar. Bu sebeple sizin için hız verilerini de ekrana getirmeye çalışıyoruz.

  • ALFA ROMEO 156 Azami Hızı: 137 mph OR 220 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 8.2 s

ALFA ROMEO 156 Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 19.3 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 12.2 L/100Km
  • Ortalama: 35.6 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 6.6 L/100Km
  • Şehirlerarası: 27.4 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 8.6 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO 156 hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO 156 Kronik Sorunları

ALFA ROMEO 156 Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO 156 Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

ALFA ROMEO 156 Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO 156 alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO 156 kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın