ALFA ROMEO 156 Sportwagon Alınır mı Kronik Sorunları Var mı?

Bu içeriğimizde de araç arızaları ile alakalı derinlemesine bir bilgilendirme yapmaya devam edeceğiz. Hangi araç ne kadar fiyat aralığında yer almaktadır? Satın alınır mı? Yorumları nelerdir? Gibi soruların cevaplarını birlikte cevaplandıracağız.

Bizler araçlar hakkında detaylı bilgilendirmeler yaparak ortalama bilgilere ulaşmanızı amaçlıyoruz. O sebeple araçlar hakkında şahsi düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorumlar bölümüne yazarsanız memnuno luruz.

ALFA ROMEO 156 Sportwagon Alınır mı

Biz bir aracın alınıp alınmayacağına en son ne zaman üretildiğine bakarak karar verebiliriz. Bu sebeple hala üretilip üretilmediği hakkında yorum yaparak araç hakkında fikir edinmemiz de mümkün oluyor.

ALFA ROMEO 156 Sportwagon Üretim Yılları: 2000 – 2003

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

ALFA ROMEO 156 Sportwagon Motor Özellikleri

  • Genel: 2.4L JTD 5MT (150 HP)
  • Silindir: L5
  • Motor Hacmi: 2387 cm3
  • Yakıt Tipi: Dizel

ALFA ROMEO 156 Sportwagon Hızlanma Verileri

Aracın alınıp alınmaması konusunda ön plana çıkan bir diğer unsuz ise hızlanmasıdır. Bu sebeple azami hızı ve 0 – 100 verilerini de sizin için sıraladık.

  • ALFA ROMEO 156 Sportwagon Azami Hızı: 131.7 mph OR 212 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 9.4 s

ALFA ROMEO 156 Sportwagon Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 26.7 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 8.8 L/100Km
  • Ortalama: 44.4 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 5.3 L/100Km
  • Şehirlerarası: 35.6 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 6.6 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO 156 Sportwagon hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO 156 Sportwagon Kronik Sorunları

ALFA ROMEO 156 Sportwagon Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO 156 Sportwagon Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

ALFA ROMEO 156 Sportwagon Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO 156 Sportwagon alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO 156 Sportwagon kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın