ALFA ROMEO 156 Sportwagon GTA Hakkında Tüm Bilgiler – Alınır mı? Kronik Sorunları Nelerdir

Merhabalar sizin için farklı araçların özellikleri ve yorumlamalarını yapmaya devam ediyoruz. Bu içeriğimizde de yeni bir araç ile karşınızdayız

Elimizden geldiğince internette var olan bilgiler ışığında yol göstermeye çalışıyoruz. Amacımız kesinlikle bir markayı olumlu – olumsuz şahsi yorumlar altında bırakmak değildir. O sebeple sizden gelen yorumlarında son derece önemli olduğunun altını çizmek isteriz.

ALFA ROMEO 156 Sportwagon GTA Alınır mı

Öncelikle bu aracın hangi yıllar arasında üretildiğine bir göz atalım. Çünkü bir aracın çok satılıp satılmaması ve hala alıcı buluyor olması da o araç hakkında ciddi ipuçları verebilir.

ALFA ROMEO 156 Sportwagon GTA Üretim Yılları: 2002 – 2005

Bir aracın alınıp alınmayacağına karar vermek için motor özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Motor hacmi yakıt tipi, silindir sayısı bu konuda oldukça önemli ipuçları veren başlıklar arasında yer alır.

ALFA ROMEO 156 Sportwagon GTA Motor Özellikleri

  • Genel: 3.2L V6 6AT (250 HP)
  • Silindir: V6
  • Motor Hacmi: 3179 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

ALFA ROMEO 156 Sportwagon GTA Hızlanma Verileri

Araçların alınıp alınmayacağı konusunda hız son derece seçici bir unsuz olarak ön plana çıkar. Bu sebeple sizin için hız verilerini de ekrana getirmeye çalışıyoruz.

  • ALFA ROMEO 156 Sportwagon GTA Azami Hızı: 155 mph OR 249 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 6.3 s

ALFA ROMEO 156 Sportwagon GTA Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 12.8 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 18.4 L/100Km
  • Ortalama: 26.7 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 8.8 L/100Km
  • Şehirlerarası: 19.1 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 12.3 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO 156 Sportwagon GTA hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO 156 Sportwagon GTA Kronik Arızaları

ALFA ROMEO 156 Sportwagon GTA Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO 156 Sportwagon GTA Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

ALFA ROMEO 156 Sportwagon GTA Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO 156 Sportwagon GTA alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO 156 Sportwagon GTA kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın