ALFA ROMEO 156 Sportwagon Kolay Satılıyor mu? Alınır mı?

Bu içeriğimizde de araç arızaları ile alakalı derinlemesine bir bilgilendirme yapmaya devam edeceğiz. Hangi araç ne kadar fiyat aralığında yer almaktadır? Satın alınır mı? Yorumları nelerdir? Gibi soruların cevaplarını birlikte cevaplandıracağız.

Burada biz markalar hakkında şahsi yorumlar yapmıyoruz. Sadece mevcut veriler ışında bir takım bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bu sebeple sizler de araçlar hakkında yorum yaparak bizi daha doğru bir şekilde bilgilendirebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunun cevabında sadece bir tık uzağınızda yer alıyoruz.

ALFA ROMEO 156 Sportwagon Alınır mı

Öncelikle bu aracın hangi yıllar arasında üretildiğine bir göz atalım. Çünkü bir aracın çok satılıp satılmaması ve hala alıcı buluyor olması da o araç hakkında ciddi ipuçları verebilir.

ALFA ROMEO 156 Sportwagon Üretim Yılları: 2000 – 2003

Bir aracın alınıp alınmayacağına karar vermek için motor özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Motor hacmi yakıt tipi, silindir sayısı bu konuda oldukça önemli ipuçları veren başlıklar arasında yer alır.

ALFA ROMEO 156 Sportwagon Motor Özellikleri

  • Genel: 2.5L V6 6MT (190 HP)
  • Silindir: V6
  • Motor Hacmi: 2492 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

ALFA ROMEO 156 Sportwagon Hızlanma Verileri

Aracın alınıp alınmaması konusunda ön plana çıkan bir diğer unsuz ise hızlanmasıdır. Bu sebeple azami hızı ve 0 – 100 verilerini de sizin için sıraladık.

  • ALFA ROMEO 156 Sportwagon Azami Hızı: 143 mph OR 230 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 7.4 s

ALFA ROMEO 156 Sportwagon Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 14.2 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 16.6 L/100Km
  • Ortalama: 28 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 8.4 L/100Km
  • Şehirlerarası: 20.6 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 11.4 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO 156 Sportwagon hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO 156 Sportwagon Kronik Sorunları

ALFA ROMEO 156 Sportwagon Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO 156 Sportwagon Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

ALFA ROMEO 156 Sportwagon Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO 156 Sportwagon alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO 156 Sportwagon kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın