ALFA ROMEO 156 Tutuluyor mu? Alınır mı? Tüm Soruların Cevapları

Bu içeriğimizde de araç arızaları ile alakalı derinlemesine bir bilgilendirme yapmaya devam edeceğiz. Hangi araç ne kadar fiyat aralığında yer almaktadır? Satın alınır mı? Yorumları nelerdir? Gibi soruların cevaplarını birlikte cevaplandıracağız.

Burada herhangi bir marka hakkında olumlu – olumsuz yorum yapmaktan daha ziyade bilgilendirme yapmak amaçlanmaktadır. Araçların genel özellikleri hakkında bilgilendirmeler yapıldığı için bizi yorumsuz bırakmazsanız memnun oluruz.

ALFA ROMEO 156 Alınır mı

Dilerseniz bu aracın öncelikle hangi yıl aralığında üretildiğine bakalım. Şurası unutulmamalıdır ki bir aracın pazar hareketinde o aracın hala üretilip üretilmediğinin de son derece önemli etkisi bulunmaktadır.

ALFA ROMEO 156 Üretim Yılları: 1997 – 2003

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

ALFA ROMEO 156 Motor Özellikleri

  • Genel: 1.6L TS 5MT (120 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 1598 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

ALFA ROMEO 156 Hızlanma Verileri

Aracınızın hızlanma verilerini de göz önüne alarak o aracın alınıp alınmayacağı hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olabilir. Sizin için tüm bu verileri bir araya topladık.

  • ALFA ROMEO 156 Azami Hızı: 125 mph OR 201 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 10.5 s

ALFA ROMEO 156 Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 20.6 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 11.4 L/100Km
  • Ortalama: 36.8 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 6.4 L/100Km
  • Şehirlerarası: 28.7 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 8.2 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO 156 hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO 156 Kronik Sorunları

ALFA ROMEO 156 Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO 156 Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

ALFA ROMEO 156 Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO 156 alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO 156 kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın