ALFA ROMEO 156 Yorumları – Tutuluyor mu – Alınır mı

Yeniden selamlar araçların özellikleri ve yorumlamalarını yapmaya devam ediyoruz. Önceliğimiz arızalar olsa da kullanıcı yorumları merkezinde araçlar hakkında derinlemesine bir bilgilendirme yapmaya devam edeceğiz.

Burada biz markalar hakkında şahsi yorumlar yapmıyoruz. Sadece mevcut veriler ışında bir takım bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bu sebeple sizler de araçlar hakkında yorum yaparak bizi daha doğru bir şekilde bilgilendirebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunun cevabında sadece bir tık uzağınızda yer alıyoruz.

ALFA ROMEO 156 Alınır mı

Biz bir aracın alınıp alınmayacağına en son ne zaman üretildiğine bakarak karar verebiliriz. Bu sebeple hala üretilip üretilmediği hakkında yorum yaparak araç hakkında fikir edinmemiz de mümkün oluyor.

ALFA ROMEO 156 Üretim Yılları: 1997 – 2003

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

ALFA ROMEO 156 Motor Özellikleri

  • Genel: 1.9L JTD 5MT (110 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 1910 cm3
  • Yakıt Tipi: Dizel

ALFA ROMEO 156 Hızlanma Verileri

Aracınızın hızlanma verilerini de göz önüne alarak o aracın alınıp alınmayacağı hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olabilir. Sizin için tüm bu verileri bir araya topladık.

  • ALFA ROMEO 156 Azami Hızı: 119 mph OR 192 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 10.3 s

ALFA ROMEO 156 Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 30.1 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 7.8 L/100Km
  • Ortalama: 50 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 4.7 L/100Km
  • Şehirlerarası: 40.5 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 5.8 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO 156 hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO 156 Kronik Arızaları

ALFA ROMEO 156 Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO 156 Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

ALFA ROMEO 156 Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO 156 alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO 156 kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın