ALFA ROMEO 166 Alınır mı – Yorumları Nelerdir – Merak Edilenler

Sizin için farklı araçlarla ilgili bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz. Bu içeriğimizde de farklı bir aracın özelliklerini ve alınıp alınmayacağını detaylı bir şekilde incelemeye devam edeceğiz.

Burada biz markalar hakkında şahsi yorumlar yapmıyoruz. Sadece mevcut veriler ışında bir takım bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bu sebeple sizler de araçlar hakkında yorum yaparak bizi daha doğru bir şekilde bilgilendirebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunun cevabında sadece bir tık uzağınızda yer alıyoruz.

ALFA ROMEO 166 Alınır mı

Biz bir aracın alınıp alınmayacağına en son ne zaman üretildiğine bakarak karar verebiliriz. Bu sebeple hala üretilip üretilmediği hakkında yorum yaparak araç hakkında fikir edinmemiz de mümkün oluyor.

ALFA ROMEO 166 Üretim Yılları: 1998 – 2003

Bir aracın alınıp alınmayacağına karar vermek için motor özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Motor hacmi yakıt tipi, silindir sayısı bu konuda oldukça önemli ipuçları veren başlıklar arasında yer alır.

ALFA ROMEO 166 Motor Özellikleri

  • Genel: 2.5L V6 4AT (188 HP)
  • Silindir: V6
  • Motor Hacmi: 2492 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

ALFA ROMEO 166 Hızlanma Verileri

Aracınızın hızlanma verilerini de göz önüne alarak o aracın alınıp alınmayacağı hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olabilir. Sizin için tüm bu verileri bir araya topladık.

  • ALFA ROMEO 166 Azami Hızı: 137 mph OR 220 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 9.5 s

ALFA ROMEO 166 Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 13.4 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 17.6 L/100Km
  • Ortalama: 25.8 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 9.1 L/100Km
  • Şehirlerarası: 19.3 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 12.2 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO 166 hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO 166 Kronik Sorunları

ALFA ROMEO 166 Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO 166 Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

ALFA ROMEO 166 Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO 166 alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO 166 kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın