ALFA ROMEO 33 Alınır mı – Kronik Sorunları

Merhabalar sizin için farklı araçların özellikleri ve yorumlamalarını yapmaya devam ediyoruz. Bu içeriğimizde de yeni bir araç ile karşınızdayız

Burada biz markalar hakkında şahsi yorumlar yapmıyoruz. Sadece mevcut veriler ışında bir takım bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bu sebeple sizler de araçlar hakkında yorum yaparak bizi daha doğru bir şekilde bilgilendirebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunun cevabında sadece bir tık uzağınızda yer alıyoruz.

ALFA ROMEO 33 Alınır mı

Dilerseniz bu aracın öncelikle hangi yıl aralığında üretildiğine bakalım. Şurası unutulmamalıdır ki bir aracın pazar hareketinde o aracın hala üretilip üretilmediğinin de son derece önemli etkisi bulunmaktadır.

ALFA ROMEO 33 Üretim Yılları: 1983 – 1989

Bir aracın alınıp alınmayacağına karar vermek için motor özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Motor hacmi yakıt tipi, silindir sayısı bu konuda oldukça önemli ipuçları veren başlıklar arasında yer alır.

ALFA ROMEO 33 Motor Özellikleri

  • Genel: 1.7L 5MT (110 HP)
  • Silindir: H4
  • Motor Hacmi: 1712 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

ALFA ROMEO 33 Hızlanma Verileri

Araçların alınıp alınmayacağı konusunda hız son derece seçici bir unsuz olarak ön plana çıkar. Bu sebeple sizin için hız verilerini de ekrana getirmeye çalışıyoruz.

  • ALFA ROMEO 33 Azami Hızı: 118 mph OR 190 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 9.4 s

ALFA ROMEO 33 Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 35.1 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 6.7 L/100Km
  • Ortalama: 27.7 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 8.5 L/100Km
  • Şehirlerarası: 30.9 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 7.6 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO 33 hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO 33 Kronik Arızaları

ALFA ROMEO 33 Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO 33 Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

ALFA ROMEO 33 Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO 33 alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO 33 kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın