ALFA ROMEO 33 Sport Wagon Hakkında Tüm Bilgiler – Alınır mı? Kronik Sorunları Nelerdir

Detaylı ve ayrıcalıklaı bir şekilde araç seçeneklerine ulaşmak ve onların piyasası hakkında bilgilere ulaşmak için kesinlikle doğru adrestesiniz. Burada araç piyasaları hakkında oldukça derinlemesine bir bilgilendirme – veritabanı oluşturmaya çalşıyoruz.

Burada herhangi bir marka hakkında olumlu – olumsuz yorum yapmaktan daha ziyade bilgilendirme yapmak amaçlanmaktadır. Araçların genel özellikleri hakkında bilgilendirmeler yapıldığı için bizi yorumsuz bırakmazsanız memnun oluruz.

ALFA ROMEO 33 Sport Wagon Alınır mı

Öncelikle bu aracın hangi yıllar arasında üretildiğine bir göz atalım. Çünkü bir aracın çok satılıp satılmaması ve hala alıcı buluyor olması da o araç hakkında ciddi ipuçları verebilir.

ALFA ROMEO 33 Sport Wagon Üretim Yılları: 1988 – 1994

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

ALFA ROMEO 33 Sport Wagon Motor Özellikleri

  • Genel: 1.5L 5MT (95 HP)
  • Silindir: H4
  • Motor Hacmi: 1490 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

ALFA ROMEO 33 Sport Wagon Hızlanma Verileri

Aracınızın hızlanma verilerini de göz önüne alarak o aracın alınıp alınmayacağı hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olabilir. Sizin için tüm bu verileri bir araya topladık.

  • ALFA ROMEO 33 Sport Wagon Azami Hızı: 111.2 mph OR 179 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 10.9 s

ALFA ROMEO 33 Sport Wagon Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 24.8 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 9.5 L/100Km
  • Ortalama: 30.9 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 7.6 L/100Km
  • Şehirlerarası: 29.7 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 7.9 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO 33 Sport Wagon hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO 33 Sport Wagon Kronik Sorunları

ALFA ROMEO 33 Sport Wagon Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO 33 Sport Wagon Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

ALFA ROMEO 33 Sport Wagon Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO 33 Sport Wagon alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO 33 Sport Wagon kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın