ALFA ROMEO 8C Competizione Satın Alınır mı? Kronik Sorun ve Arızaları

Detaylı ve ayrıcalıklaı bir şekilde araç seçeneklerine ulaşmak ve onların piyasası hakkında bilgilere ulaşmak için kesinlikle doğru adrestesiniz. Burada araç piyasaları hakkında oldukça derinlemesine bir bilgilendirme – veritabanı oluşturmaya çalşıyoruz.

Araçlar hakkında detaylı bilgilendirme yaparken bir marka hakkında olumlu yada olumsuz bir yorum yapmamaya gayret gösteriyoruz. Bu sebeple araçların yakıt tipleri – satış rakamları gibi seçeneklere göre bir aralık belirliyoruz. Sizler de bu veritabanının gelişmesi için yorumlarınızla bize destek olabilirsiniz.

ALFA ROMEO 8C Competizione Alınır mı

Dilerseniz bu aracın öncelikle hangi yıl aralığında üretildiğine bakalım. Şurası unutulmamalıdır ki bir aracın pazar hareketinde o aracın hala üretilip üretilmediğinin de son derece önemli etkisi bulunmaktadır.

ALFA ROMEO 8C Competizione Üretim Yılları: 2007 – 2009

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

ALFA ROMEO 8C Competizione Motor Özellikleri

  • Genel: 4.7L V8 6AT (450 HP)
  • Silindir: V8
  • Motor Hacmi: 4691 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

ALFA ROMEO 8C Competizione Hızlanma Verileri

Aracın alınıp alınmaması konusunda ön plana çıkan bir diğer unsuz ise hızlanmasıdır. Bu sebeple azami hızı ve 0 – 100 verilerini de sizin için sıraladık.

  • ALFA ROMEO 8C Competizione Azami Hızı: 182 mph OR 293 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 4.2 s

ALFA ROMEO 8C Competizione Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi:
  • Ortalama:
  • Şehirlerarası: 14.9 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 15.8 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO 8C Competizione hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO 8C Competizione Kronik Arızaları

ALFA ROMEO 8C Competizione Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO 8C Competizione Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

ALFA ROMEO 8C Competizione Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO 8C Competizione alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO 8C Competizione kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın