ALFA ROMEO 8C Spider Satın Alınır mı? Kronik Sorunları Var mıdır

Araçlar hakkında fiyatlandırma ve diğer bilgilere yer verdiğimiz adresimize hoşgeldiniz. Detaylı bilgi sahibi olmak ve tüm konu başlıklarına ulaşmak için adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Bizler araçlar hakkında detaylı bilgilendirmeler yaparak ortalama bilgilere ulaşmanızı amaçlıyoruz. O sebeple araçlar hakkında şahsi düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorumlar bölümüne yazarsanız memnuno luruz.

ALFA ROMEO 8C Spider Alınır mı

Öncelikle bu aracın hangi yıllar arasında üretildiğine bir göz atalım. Çünkü bir aracın çok satılıp satılmaması ve hala alıcı buluyor olması da o araç hakkında ciddi ipuçları verebilir.

ALFA ROMEO 8C Spider Üretim Yılları: 2008 – 2010

Bir aracın alınıp alınmayacağına karar vermek için motor özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Motor hacmi yakıt tipi, silindir sayısı bu konuda oldukça önemli ipuçları veren başlıklar arasında yer alır.

ALFA ROMEO 8C Spider Motor Özellikleri

  • Genel: 4.7 V8 6AT (450 HP)
  • Silindir: V8
  • Motor Hacmi: 4691 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

ALFA ROMEO 8C Spider Hızlanma Verileri

Bir araba satın alırken hızlanmasını göz ardı etmek yanlış olacaktır. O sebeple 0 – 100 KM hızlanma verileri ve diğer özelliklerini de sizin için bir araya topladık.

  • ALFA ROMEO 8C Spider Azami Hızı: 180.2 mph OR 290 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 4.4 s

ALFA ROMEO 8C Spider Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi:
  • Ortalama:
  • Şehirlerarası: 14.9 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 15.8 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO 8C Spider hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO 8C Spider Kronik Arızaları

ALFA ROMEO 8C Spider Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO 8C Spider Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

ALFA ROMEO 8C Spider Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO 8C Spider alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO 8C Spider kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın