ALFA ROMEO Alfasud Hangisi Alınır (Kronik Sorunları Nelerdir29

Yeniden selamlar araçların özellikleri ve yorumlamalarını yapmaya devam ediyoruz. Önceliğimiz arızalar olsa da kullanıcı yorumları merkezinde araçlar hakkında derinlemesine bir bilgilendirme yapmaya devam edeceğiz.

Elimizden geldiğince internette var olan bilgiler ışığında yol göstermeye çalışıyoruz. Amacımız kesinlikle bir markayı olumlu – olumsuz şahsi yorumlar altında bırakmak değildir. O sebeple sizden gelen yorumlarında son derece önemli olduğunun altını çizmek isteriz.

ALFA ROMEO Alfasud Alınır mı

Öncelikle bu aracın hangi yıllar arasında üretildiğine bir göz atalım. Çünkü bir aracın çok satılıp satılmaması ve hala alıcı buluyor olması da o araç hakkında ciddi ipuçları verebilir.

ALFA ROMEO Alfasud Üretim Yılları: 1977 – 1980

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

ALFA ROMEO Alfasud Motor Özellikleri

  • Genel: 1.5 5MT (85 HP)
  • Silindir: H4
  • Motor Hacmi: 1490 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

ALFA ROMEO Alfasud Hızlanma Verileri

Hızdan hoşlanıyorsanız, yada çevik bir arabaya sahip olmak istiyorsanız bu araç hakkında hız verilerine de göz atmanız gerekmektedir. Sizin için kısaca bilgilendirme yapmamız gerekirse şunları söyleyebiliriz.

  • ALFA ROMEO Alfasud Azami Hızı: 103 mph OR 166 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 11.2 s

ALFA ROMEO Alfasud Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 21.6 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 10.9 L/100Km
  • Ortalama: 26.4 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 8.9 L/100Km
  • Şehirlerarası: 26.7 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 8.8 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO Alfasud hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO Alfasud Kronik Sorunları

ALFA ROMEO Alfasud Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO Alfasud Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

ALFA ROMEO Alfasud Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO Alfasud alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO Alfasud kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın