ALFA ROMEO Alfasud Ti Alınır mı – Kronik Sorunları

Merhabalar sizin için farklı araçların özellikleri ve yorumlamalarını yapmaya devam ediyoruz. Bu içeriğimizde de yeni bir araç ile karşınızdayız

Araçlar hakkında detaylı bilgilendirme yaparken bir marka hakkında olumlu yada olumsuz bir yorum yapmamaya gayret gösteriyoruz. Bu sebeple araçların yakıt tipleri – satış rakamları gibi seçeneklere göre bir aralık belirliyoruz. Sizler de bu veritabanının gelişmesi için yorumlarınızla bize destek olabilirsiniz.

ALFA ROMEO Alfasud Ti Alınır mı

Biz bir aracın alınıp alınmayacağına en son ne zaman üretildiğine bakarak karar verebiliriz. Bu sebeple hala üretilip üretilmediği hakkında yorum yaparak araç hakkında fikir edinmemiz de mümkün oluyor.

ALFA ROMEO Alfasud Ti Üretim Yılları: 1980 – 1983

Bir aracın alınıp alınmayacağına karar vermek için motor özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Motor hacmi yakıt tipi, silindir sayısı bu konuda oldukça önemli ipuçları veren başlıklar arasında yer alır.

ALFA ROMEO Alfasud Ti Motor Özellikleri

  • Genel: 1.5 5MT (95 HP)
  • Silindir: H4
  • Motor Hacmi: 1490 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

ALFA ROMEO Alfasud Ti Hızlanma Verileri

Hızlanma konusu da aracın alınıp alınmaması hakkında son derece önemli ipuçları verecektir. O sebeple aracı satın almadan önce bu konuda detayl bir şekilde bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. İşte sizin için elde ettiğimiz veriler:

  • ALFA ROMEO Alfasud Ti Azami Hızı: 109 mph OR 175 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 9.8 s

ALFA ROMEO Alfasud Ti Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi:
  • Ortalama:
  • Şehirlerarası: 23.8 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 9.9 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO Alfasud Ti hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO Alfasud Ti Kronik Sorunları

ALFA ROMEO Alfasud Ti Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO Alfasud Ti Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

ALFA ROMEO Alfasud Ti Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO Alfasud Ti alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO Alfasud Ti kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın