ALFA ROMEO Alfasud Ti Yorumları – Tutuluyor mu – Alınır mı

Yeniden selamlar araçların özellikleri ve yorumlamalarını yapmaya devam ediyoruz. Önceliğimiz arızalar olsa da kullanıcı yorumları merkezinde araçlar hakkında derinlemesine bir bilgilendirme yapmaya devam edeceğiz.

Burada herhangi bir marka hakkında olumlu – olumsuz yorum yapmaktan daha ziyade bilgilendirme yapmak amaçlanmaktadır. Araçların genel özellikleri hakkında bilgilendirmeler yapıldığı için bizi yorumsuz bırakmazsanız memnun oluruz.

ALFA ROMEO Alfasud Ti Alınır mı

Biz bir aracın alınıp alınmayacağına en son ne zaman üretildiğine bakarak karar verebiliriz. Bu sebeple hala üretilip üretilmediği hakkında yorum yaparak araç hakkında fikir edinmemiz de mümkün oluyor.

ALFA ROMEO Alfasud Ti Üretim Yılları: 1978 – 1980

Bir aracın alınıp alınmayacağına karar vermek için motor özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Motor hacmi yakıt tipi, silindir sayısı bu konuda oldukça önemli ipuçları veren başlıklar arasında yer alır.

ALFA ROMEO Alfasud Ti Motor Özellikleri

  • Genel: 1.5 5MT (85 HP)
  • Silindir: H4
  • Motor Hacmi: 1490 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

ALFA ROMEO Alfasud Ti Hızlanma Verileri

Aracın alınıp alınmaması konusunda ön plana çıkan bir diğer unsuz ise hızlanmasıdır. Bu sebeple azami hızı ve 0 – 100 verilerini de sizin için sıraladık.

  • ALFA ROMEO Alfasud Ti Azami Hızı: 106 mph OR 171 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 11 s

ALFA ROMEO Alfasud Ti Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 21.4 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 11 L/100Km
  • Ortalama: 25.8 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 9.1 L/100Km
  • Şehirlerarası: 26.4 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 8.9 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO Alfasud Ti hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO Alfasud Ti Kronik Sorunları

ALFA ROMEO Alfasud Ti Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO Alfasud Ti Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

ALFA ROMEO Alfasud Ti Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO Alfasud Ti alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO Alfasud Ti kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın