ALFA ROMEO Alfetta GTV Hakkında Bilgi – Alınır mı

Detaylı bir şekilde araç piyasası hakkında bilgilendirme yaptığımız adresimize hoş geldiniz. Burada tüm araç modelleri ve piyasası hakkında oldukça detaylı bir bilgilendirmeye ulaşabilirsiniz. Bizim önceliğimiz sizden gelen bilgilere göre farklı seçeneklere yer vermektir.

Burada biz markalar hakkında şahsi yorumlar yapmıyoruz. Sadece mevcut veriler ışında bir takım bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bu sebeple sizler de araçlar hakkında yorum yaparak bizi daha doğru bir şekilde bilgilendirebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunun cevabında sadece bir tık uzağınızda yer alıyoruz.

ALFA ROMEO Alfetta GTV Alınır mı

Biz bir aracın alınıp alınmayacağına en son ne zaman üretildiğine bakarak karar verebiliriz. Bu sebeple hala üretilip üretilmediği hakkında yorum yaparak araç hakkında fikir edinmemiz de mümkün oluyor.

ALFA ROMEO Alfetta GTV Üretim Yılları: 1976 – 1982

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

ALFA ROMEO Alfetta GTV Motor Özellikleri

  • Genel: 2.6L V8 5MT (200 HP)
  • Silindir: V8
  • Motor Hacmi: 2593 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

ALFA ROMEO Alfetta GTV Hızlanma Verileri

Genellikle hızlanması, 0 – 100 KM arası hızı da son derece önemli bir unsur olarak karşımıza çıkar.

  • ALFA ROMEO Alfetta GTV Azami Hızı: 143 mph OR 230 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 7.5 s

ALFA ROMEO Alfetta GTV Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi:
  • Ortalama:
  • Şehirlerarası: 21.7 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 10.8 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO Alfetta GTV hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO Alfetta GTV Kronik Sorunları

ALFA ROMEO Alfetta GTV Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO Alfetta GTV Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

ALFA ROMEO Alfetta GTV Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO Alfetta GTV alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO Alfetta GTV kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın