ALFA ROMEO Alfetta Tüm Merak Edilenleri – Alınır mı? Hakkında Bilgiler

Yeniden merhaba sizin için araç arızaları ve kronik sorunları – Pazar piyasası ve tüm merak edilen konu başlıklarını yazmaya devam ediyoruz.

Burada herhangi bir marka hakkında olumlu – olumsuz yorum yapmaktan daha ziyade bilgilendirme yapmak amaçlanmaktadır. Araçların genel özellikleri hakkında bilgilendirmeler yapıldığı için bizi yorumsuz bırakmazsanız memnun oluruz.

ALFA ROMEO Alfetta Alınır mı

Biz bir aracın alınıp alınmayacağına en son ne zaman üretildiğine bakarak karar verebiliriz. Bu sebeple hala üretilip üretilmediği hakkında yorum yaparak araç hakkında fikir edinmemiz de mümkün oluyor.

ALFA ROMEO Alfetta Üretim Yılları: 1979 – 1984

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

ALFA ROMEO Alfetta Motor Özellikleri

  • Genel: 2.0L TD 5MT (82 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 1995 cm3
  • Yakıt Tipi: Dizel

ALFA ROMEO Alfetta Hızlanma Verileri

Aracınızın hızlanma verilerini de göz önüne alarak o aracın alınıp alınmayacağı hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olabilir. Sizin için tüm bu verileri bir araya topladık.

  • ALFA ROMEO Alfetta Azami Hızı: 96.3 mph OR 155 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 15.3 s

ALFA ROMEO Alfetta Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 24.8 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 9.5 L/100Km
  • Ortalama: 29.4 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 8 L/100Km
  • Şehirlerarası: 29.8 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 7.9 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO Alfetta hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO Alfetta Kronik Sorunları

ALFA ROMEO Alfetta Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO Alfetta Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

ALFA ROMEO Alfetta Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO Alfetta alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO Alfetta kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın