ALFA ROMEO Brera Yorumları – Tutuluyor mu – Alınır mı

Farklı araç bilgilerine yer verdiğimiz adresimize hoş geldiniz. Sizin için hızlı bir şekilde araçlar hakkında bilgilendirmeler yapmaya devam ediyoruz. Her geçen gün güncel ve farklı araçların bilgilerinin yer aldığı adresimizde sizin için detaylı bir şekilde bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz.

Bizler araçlar hakkında detaylı bilgilendirmeler yaparak ortalama bilgilere ulaşmanızı amaçlıyoruz. O sebeple araçlar hakkında şahsi düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorumlar bölümüne yazarsanız memnuno luruz.

ALFA ROMEO Brera Alınır mı

Biz bir aracın alınıp alınmayacağına en son ne zaman üretildiğine bakarak karar verebiliriz. Bu sebeple hala üretilip üretilmediği hakkında yorum yaparak araç hakkında fikir edinmemiz de mümkün oluyor.

ALFA ROMEO Brera Üretim Yılları: 2005 – 2010

Bir aracın alınıp alınmayacağına karar vermek için motor özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Motor hacmi yakıt tipi, silindir sayısı bu konuda oldukça önemli ipuçları veren başlıklar arasında yer alır.

ALFA ROMEO Brera Motor Özellikleri

  • Genel: 2.0L JTDm 6MT (170 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 1956 cm3
  • Yakıt Tipi: Dizel

ALFA ROMEO Brera Hızlanma Verileri

Bir araba satın alırken hızlanmasını göz ardı etmek yanlış olacaktır. O sebeple 0 – 100 KM hızlanma verileri ve diğer özelliklerini de sizin için bir araya topladık.

  • ALFA ROMEO Brera Azami Hızı: 135 mph OR 217 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 8.8 s

ALFA ROMEO Brera Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 33.1 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 7.1 L/100Km
  • Ortalama: 53.5 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 4.4 L/100Km
  • Şehirlerarası: 43.6 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 5.4 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO Brera hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO Brera Kronik Sorunları

ALFA ROMEO Brera Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO Brera Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

ALFA ROMEO Brera Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO Brera alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO Brera kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın