ALFA ROMEO GT Satın Alınır mı? Kronik Sorun ve Arızaları

Farklı araç bilgilerine yer verdiğimiz adresimize hoş geldiniz. Sizin için hızlı bir şekilde araçlar hakkında bilgilendirmeler yapmaya devam ediyoruz. Her geçen gün güncel ve farklı araçların bilgilerinin yer aldığı adresimizde sizin için detaylı bir şekilde bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz.

Burada herhangi bir marka hakkında olumlu – olumsuz yorum yapmaktan daha ziyade bilgilendirme yapmak amaçlanmaktadır. Araçların genel özellikleri hakkında bilgilendirmeler yapıldığı için bizi yorumsuz bırakmazsanız memnun oluruz.

ALFA ROMEO GT Alınır mı

Öncelikle bu aracın hangi yıllar arasında üretildiğine bir göz atalım. Çünkü bir aracın çok satılıp satılmaması ve hala alıcı buluyor olması da o araç hakkında ciddi ipuçları verebilir.

ALFA ROMEO GT Üretim Yılları: 2003 – 2010

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

ALFA ROMEO GT Motor Özellikleri

  • Genel: 1.9L JTDm 6MT (170 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 1910 cm3
  • Yakıt Tipi: Dizel

ALFA ROMEO GT Hızlanma Verileri

Genellikle hızlanması, 0 – 100 KM arası hızı da son derece önemli bir unsur olarak karşımıza çıkar.

  • ALFA ROMEO GT Azami Hızı: 134 mph OR 216 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 8.2 s

ALFA ROMEO GT Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 27 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 8.7 L/100Km
  • Ortalama: 49 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 4.8 L/100Km
  • Şehirlerarası: 37.9 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 6.2 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO GT hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO GT Kronik Arızaları

ALFA ROMEO GT Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO GT Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

ALFA ROMEO GT Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO GT alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO GT kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın