ALFA ROMEO Spider Alınır mı Kronik Sorunları Var mı?

Yeniden selamlar, arabaların özellikleri piyasaları – alınıp alınmayacağı? Gibi soruların cevaplarına buradan yer vermeye devam ediyoruz.

Bizler araçlar hakkında detaylı bilgilendirmeler yaparak ortalama bilgilere ulaşmanızı amaçlıyoruz. O sebeple araçlar hakkında şahsi düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorumlar bölümüne yazarsanız memnuno luruz.

ALFA ROMEO Spider Alınır mı

Öncelikle bu aracın hangi yıllar arasında üretildiğine bir göz atalım. Çünkü bir aracın çok satılıp satılmaması ve hala alıcı buluyor olması da o araç hakkında ciddi ipuçları verebilir.

ALFA ROMEO Spider Üretim Yılları: 2006 – 2010

Hiç şüphesiz motor hacmi, silindir sayısı, yakıt tipi bir aracın alınıp alınmayacağına doğrudan etki eden konu başlıklarıdır. Bunların iyi değerlendirilmesi gerekmektedir.

ALFA ROMEO Spider Motor Özellikleri

  • Genel: 2.4L JTDm 6MT (210 HP)
  • Silindir: L5
  • Motor Hacmi: 2387 cm3
  • Yakıt Tipi: Dizel

ALFA ROMEO Spider Hızlanma Verileri

Araçların alınıp alınmayacağı konusunda hız son derece seçici bir unsuz olarak ön plana çıkar. Bu sebeple sizin için hız verilerini de ekrana getirmeye çalışıyoruz.

  • ALFA ROMEO Spider Azami Hızı: 144 mph OR 232 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 8.1 s

ALFA ROMEO Spider Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 37.9 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 6.2 L/100Km
  • Ortalama: 43.6 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 5.4 L/100Km
  • Şehirlerarası: 34.6 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 6.8 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ALFA ROMEO Spider hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ALFA ROMEO Spider Kronik Sorunları

ALFA ROMEO Spider Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ALFA ROMEO Spider Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

ALFA ROMEO Spider Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ALFA ROMEO Spider alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ALFA ROMEO Spider kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın