AUDI A3 Sportback Satın Alınır mı? Kronik Sorun ve Arızaları

Farklı araç bilgilerine yer verdiğimiz adresimize hoş geldiniz. Sizin için hızlı bir şekilde araçlar hakkında bilgilendirmeler yapmaya devam ediyoruz. Her geçen gün güncel ve farklı araçların bilgilerinin yer aldığı adresimizde sizin için detaylı bir şekilde bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz.

Burada herhangi bir marka hakkında olumlu – olumsuz yorum yapmaktan daha ziyade bilgilendirme yapmak amaçlanmaktadır. Araçların genel özellikleri hakkında bilgilendirmeler yapıldığı için bizi yorumsuz bırakmazsanız memnun oluruz.

AUDI A3 Sportback Alınır mı

Dilerseniz bu aracın öncelikle hangi yıl aralığında üretildiğine bakalım. Şurası unutulmamalıdır ki bir aracın pazar hareketinde o aracın hala üretilip üretilmediğinin de son derece önemli etkisi bulunmaktadır.

AUDI A3 Sportback Üretim Yılları: 2008 – 2011

Hiç şüphesiz motor hacmi, silindir sayısı, yakıt tipi bir aracın alınıp alınmayacağına doğrudan etki eden konu başlıklarıdır. Bunların iyi değerlendirilmesi gerekmektedir.

AUDI A3 Sportback Motor Özellikleri

  • Genel: 2.0L TFSI 6MT (200 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 1984 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

AUDI A3 Sportback Hızlanma Verileri

Hızlanma konusu da aracın alınıp alınmaması hakkında son derece önemli ipuçları verecektir. O sebeple aracı satın almadan önce bu konuda detayl bir şekilde bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. İşte sizin için elde ettiğimiz veriler:

  • AUDI A3 Sportback Azami Hızı: 147.9 mph OR 238 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 7.1 s

AUDI A3 Sportback Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 23.8 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 9.9 L/100Km
  • Ortalama: 42 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 5.6 L/100Km
  • Şehirlerarası: 32.7 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 7.2 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak AUDI A3 Sportback hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

AUDI A3 Sportback Kronik Sorunları

AUDI A3 Sportback Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz AUDI A3 Sportback Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

AUDI A3 Sportback Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

AUDI A3 Sportback alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada AUDI A3 Sportback kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın