BRISTOL 40 Hangisi Alınır (Kronik Sorunları Nelerdir216

Yeniden selamlar araçların özellikleri ve yorumlamalarını yapmaya devam ediyoruz. Önceliğimiz arızalar olsa da kullanıcı yorumları merkezinde araçlar hakkında derinlemesine bir bilgilendirme yapmaya devam edeceğiz.

Burada herhangi bir marka hakkında olumlu – olumsuz yorum yapmaktan daha ziyade bilgilendirme yapmak amaçlanmaktadır. Araçların genel özellikleri hakkında bilgilendirmeler yapıldığı için bizi yorumsuz bırakmazsanız memnun oluruz.

BRISTOL 40 Alınır mı

Öncelikle bir aracın hangi aralıkta üretilip üretilmediğine bakarak yorum yapabiliriz. Bu sebeple aracın üretim aralığının bize bu konuda ipucu verdiğini de bilmekte fayda var.

BRISTOL 40 Üretim Yılları: 1949 – 1950

Bir aracın alınıp alınmayacağına karar vermek için motor özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Motor hacmi yakıt tipi, silindir sayısı bu konuda oldukça önemli ipuçları veren başlıklar arasında yer alır.

BRISTOL 40 Motor Özellikleri

  • Genel: 2.0L 4MT (86 HP)
  • Silindir: L6
  • Motor Hacmi: 1971 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

BRISTOL 40 Hızlanma Verileri

Hızlanma konusu da aracın alınıp alınmaması hakkında son derece önemli ipuçları verecektir. O sebeple aracı satın almadan önce bu konuda detayl bir şekilde bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. İşte sizin için elde ettiğimiz veriler:

  • BRISTOL 40 Azami Hızı: 90 mph OR 145 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 17 s

BRISTOL 40 Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi:
  • Ortalama:
  • Şehirlerarası: 19.6 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 12 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak BRISTOL 40 hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

BRISTOL 40 Kronik Arızaları

BRISTOL 40 Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz BRISTOL 40 Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

BRISTOL 40 Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

BRISTOL 40 alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada BRISTOL 40 kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz.

Sizler için bu adresi açmaktaki öncelikli amacımız araç tanıtımı, yorumlamalar ve diğer bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktır. Bizi yorumsuz bırakmazsanız memnun oluruz.

Yorum yapın