BRISTOL 404 Coupe Alınır mı – Kronik Sorunları

Merhabalar sizin için farklı araçların özellikleri ve yorumlamalarını yapmaya devam ediyoruz. Bu içeriğimizde de yeni bir araç ile karşınızdayız

Elimizden geldiğince internette var olan bilgiler ışığında yol göstermeye çalışıyoruz. Amacımız kesinlikle bir markayı olumlu – olumsuz şahsi yorumlar altında bırakmak değildir. O sebeple sizden gelen yorumlarında son derece önemli olduğunun altını çizmek isteriz.

BRISTOL 404 Coupe Alınır mı

Dilerseniz bu aracın öncelikle hangi yıl aralığında üretildiğine bakalım. Şurası unutulmamalıdır ki bir aracın pazar hareketinde o aracın hala üretilip üretilmediğinin de son derece önemli etkisi bulunmaktadır.

BRISTOL 404 Coupe Üretim Yılları: 1953 – 1955

Bir aracın alınıp alınmayacağına karar vermek için motor özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Motor hacmi yakıt tipi, silindir sayısı bu konuda oldukça önemli ipuçları veren başlıklar arasında yer alır.

BRISTOL 404 Coupe Motor Özellikleri

  • Genel: 2.0L 4MT (107 HP)
  • Silindir: L6
  • Motor Hacmi: 1971 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

BRISTOL 404 Coupe Hızlanma Verileri

Hızlanma konusu da aracın alınıp alınmaması hakkında son derece önemli ipuçları verecektir. O sebeple aracı satın almadan önce bu konuda detayl bir şekilde bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. İşte sizin için elde ettiğimiz veriler:

  • BRISTOL 404 Coupe Azami Hızı: 110 mph OR 177 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 14 s

BRISTOL 404 Coupe Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi:
  • Ortalama:
  • Şehirlerarası: 21.4 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 11 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak BRISTOL 404 Coupe hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

BRISTOL 404 Coupe Kronik Arızaları

BRISTOL 404 Coupe Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz BRISTOL 404 Coupe Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

BRISTOL 404 Coupe Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

BRISTOL 404 Coupe alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada BRISTOL 404 Coupe kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz.

Sizler için bu adresi açmaktaki öncelikli amacımız araç tanıtımı, yorumlamalar ve diğer bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktır. Bizi yorumsuz bırakmazsanız memnun oluruz.

Yorum yapın