C1277 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları C1277 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; C1278, P0000, P0001, P0002 gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

C1277 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Direksiyon Teker Açısı 1 ve 2 Devre Hatası

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

C1277 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, C1277 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

C1278 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Direksiyon Teker Açısı 1 ve 2 Sinyal Hatalı

P0000 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

ISO / SAE Rezerve (bu konuda net bir tanımlama bulunamıyor)

P0001 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Yakıt Hacmi Regülatörü Kontrol Devresi/Açık

P0002 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Yakıt Hacmi Regülatörü Kontrol Devresi Aralıklı / Düzensiz / Performansı

Bu yazımızda C1277 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada C1277 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde C1277 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın