CITROEN CX Break Hakkında Bilgi – Alınır mı

Merhabalar sizin için farklı araçların özellikleri ve yorumlamalarını yapmaya devam ediyoruz. Bu içeriğimizde de yeni bir araç ile karşınızdayız

Bizler araçlar hakkında detaylı bilgilendirmeler yaparak ortalama bilgilere ulaşmanızı amaçlıyoruz. O sebeple araçlar hakkında şahsi düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorumlar bölümüne yazarsanız memnuno luruz.

CITROEN CX Break Alınır mı

Öncelikle bu aracın hangi yıllar arasında üretildiğine bir göz atalım. Çünkü bir aracın çok satılıp satılmaması ve hala alıcı buluyor olması da o araç hakkında ciddi ipuçları verebilir.

CITROEN CX Break Üretim Yılları: 1976 – 1982

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

CITROEN CX Break Motor Özellikleri

  • Genel: 2.3L 5MT (115 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 2347 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

CITROEN CX Break Hızlanma Verileri

Aracınızın hızlanma verilerini de göz önüne alarak o aracın alınıp alınmayacağı hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olabilir. Sizin için tüm bu verileri bir araya topladık.

  • CITROEN CX Break Azami Hızı: 108.1 mph OR 174 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 12.4 s

CITROEN CX Break Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi:
  • Ortalama:
  • Şehirlerarası: 19.6 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 12 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak CITROEN CX Break hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

CITROEN CX Break Kronik Sorunları

CITROEN CX Break Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz CITROEN CX Break Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

CITROEN CX Break Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

CITROEN CX Break alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada CITROEN CX Break kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın