CITROEN XM Alınır mı – Yorumları Nelerdir – Merak Edilenler

Yeniden merhaba sizin için araç arızaları ve kronik sorunları – Pazar piyasası ve tüm merak edilen konu başlıklarını yazmaya devam ediyoruz.

Araçlar hakkında detaylı bilgilendirme yaparken bir marka hakkında olumlu yada olumsuz bir yorum yapmamaya gayret gösteriyoruz. Bu sebeple araçların yakıt tipleri – satış rakamları gibi seçeneklere göre bir aralık belirliyoruz. Sizler de bu veritabanının gelişmesi için yorumlarınızla bize destek olabilirsiniz.

CITROEN XM Alınır mı

Öncelikle bu aracın hangi yıllar arasında üretildiğine bir göz atalım. Çünkü bir aracın çok satılıp satılmaması ve hala alıcı buluyor olması da o araç hakkında ciddi ipuçları verebilir.

CITROEN XM Üretim Yılları: 1994 – 1997

Hiç şüphesiz motor hacmi, silindir sayısı, yakıt tipi bir aracın alınıp alınmayacağına doğrudan etki eden konu başlıklarıdır. Bunların iyi değerlendirilmesi gerekmektedir.

CITROEN XM Motor Özellikleri

  • Genel: 2.1 Turbo D 4AT (110 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 2088 cm3
  • Yakıt Tipi: Dizel

CITROEN XM Hızlanma Verileri

Aracınızın hızlanma verilerini de göz önüne alarak o aracın alınıp alınmayacağı hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olabilir. Sizin için tüm bu verileri bir araya topladık.

  • CITROEN XM Azami Hızı: 117 mph OR 188 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 14 s

CITROEN XM Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 36.2 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 6.5 L/100Km
  • Ortalama: 19.4 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 12.1 L/100Km
  • Şehirlerarası: –

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak CITROEN XM hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

CITROEN XM Kronik Sorunları

CITROEN XM Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz CITROEN XM Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

CITROEN XM Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

CITROEN XM alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada CITROEN XM kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın