DACIA Duster Satın Alınabilir mi? Kronik Sorunları – Arızaları

Bu içeriğimizde de araç arızaları ile alakalı derinlemesine bir bilgilendirme yapmaya devam edeceğiz. Hangi araç ne kadar fiyat aralığında yer almaktadır? Satın alınır mı? Yorumları nelerdir? Gibi soruların cevaplarını birlikte cevaplandıracağız.

Araçlar hakkında detaylı bilgilendirme yaparken bir marka hakkında olumlu yada olumsuz bir yorum yapmamaya gayret gösteriyoruz. Bu sebeple araçların yakıt tipleri – satış rakamları gibi seçeneklere göre bir aralık belirliyoruz. Sizler de bu veritabanının gelişmesi için yorumlarınızla bize destek olabilirsiniz.

DACIA Duster Alınır mı

Öncelikle bir aracın hangi aralıkta üretilip üretilmediğine bakarak yorum yapabiliriz. Bu sebeple aracın üretim aralığının bize bu konuda ipucu verdiğini de bilmekte fayda var.

DACIA Duster Üretim Yılları: 2017 – Hala Üretilmekte

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

DACIA Duster Motor Özellikleri

  • Genel: 1.5 dCi 6MT (110 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 1461 cm3
  • Yakıt Tipi: Dizel

DACIA Duster Hızlanma Verileri

Araçların alınıp alınmayacağı konusunda hız son derece seçici bir unsuz olarak ön plana çıkar. Bu sebeple sizin için hız verilerini de ekrana getirmeye çalışıyoruz.

  • DACIA Duster Azami Hızı: 106 mph OR 171 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 11.8 s

DACIA Duster Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 52.3 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 4.5 L/100Km
  • Ortalama: 53.5 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 4.4 L/100Km
  • Şehirlerarası: 53.5 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 4.4 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak DACIA Duster hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

DACIA Duster Kronik Sorunları

DACIA Duster Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz DACIA Duster Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

DACIA Duster Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

DACIA Duster alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada DACIA Duster kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın