FSO Polonez Alınır mı Kronik Sorunları Var mı?

Detaylı bir şekilde araç piyasası hakkında bilgilendirme yaptığımız adresimize hoş geldiniz. Burada tüm araç modelleri ve piyasası hakkında oldukça detaylı bir bilgilendirmeye ulaşabilirsiniz. Bizim önceliğimiz sizden gelen bilgilere göre farklı seçeneklere yer vermektir.

Burada herhangi bir marka hakkında olumlu – olumsuz yorum yapmaktan daha ziyade bilgilendirme yapmak amaçlanmaktadır. Araçların genel özellikleri hakkında bilgilendirmeler yapıldığı için bizi yorumsuz bırakmazsanız memnun oluruz.

FSO Polonez Alınır mı

Biz bir aracın alınıp alınmayacağına en son ne zaman üretildiğine bakarak karar verebiliriz. Bu sebeple hala üretilip üretilmediği hakkında yorum yaparak araç hakkında fikir edinmemiz de mümkün oluyor.

FSO Polonez Üretim Yılları: 1978 – 1985

Bir aracın alınıp alınmayacağına karar vermek için motor özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Motor hacmi yakıt tipi, silindir sayısı bu konuda oldukça önemli ipuçları veren başlıklar arasında yer alır.

FSO Polonez Motor Özellikleri

  • Genel: 1.5
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 1481 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

FSO Polonez Hızlanma Verileri

Hızlanma konusu da aracın alınıp alınmaması hakkında son derece önemli ipuçları verecektir. O sebeple aracı satın almadan önce bu konuda detayl bir şekilde bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. İşte sizin için elde ettiğimiz veriler:

  • FSO Polonez Azami Hızı: 93 mph OR 150 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 16.4 s

FSO Polonez Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi:
  • Ortalama:
  • Şehirlerarası: 25.5 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 9.2 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak FSO Polonez hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

FSO Polonez Kronik Sorunları

FSO Polonez Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz FSO Polonez Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

FSO Polonez Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

FSO Polonez alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada FSO Polonez kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın