GENESIS G70 Hakkında Bilgiler ve Merak Edilenler – Alınır mı

Yeniden selamlar araçların özellikleri ve yorumlamalarını yapmaya devam ediyoruz. Önceliğimiz arızalar olsa da kullanıcı yorumları merkezinde araçlar hakkında derinlemesine bir bilgilendirme yapmaya devam edeceğiz.

Elimizden geldiğince internette var olan bilgiler ışığında yol göstermeye çalışıyoruz. Amacımız kesinlikle bir markayı olumlu – olumsuz şahsi yorumlar altında bırakmak değildir. O sebeple sizden gelen yorumlarında son derece önemli olduğunun altını çizmek isteriz.

GENESIS G70 Alınır mı

Dilerseniz bu aracın öncelikle hangi yıl aralığında üretildiğine bakalım. Şurası unutulmamalıdır ki bir aracın pazar hareketinde o aracın hala üretilip üretilmediğinin de son derece önemli etkisi bulunmaktadır.

GENESIS G70 Üretim Yılları: 2017 – Hala Üretilmekte

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

GENESIS G70 Motor Özellikleri

  • Genel: 2.0L T-GDI 8AT (252 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 1998 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

GENESIS G70 Hızlanma Verileri

Aracın alınıp alınmaması konusunda ön plana çıkan bir diğer unsuz ise hızlanmasıdır. Bu sebeple azami hızı ve 0 – 100 verilerini de sizin için sıraladık.

  • GENESIS G70 Azami Hızı: –
  • 0 – 100 KM Verileri: 6.2 s

GENESIS G70 Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 22.2 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 10.6 L/100Km
  • Ortalama: 30.2 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 7.8 L/100Km
  • Şehirlerarası: 25.3 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 9.3 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak GENESIS G70 hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

GENESIS G70 Kronik Sorunları

GENESIS G70 Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz GENESIS G70 Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

GENESIS G70 Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

GENESIS G70 alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada GENESIS G70 kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın