GENESIS G70 Kronik Sorunları ve Merak Edilenler (Alınır mı? – Yorumları)

Yeniden merhaba sizin için araç arızaları ve kronik sorunları – Pazar piyasası ve tüm merak edilen konu başlıklarını yazmaya devam ediyoruz.

Burada biz markalar hakkında şahsi yorumlar yapmıyoruz. Sadece mevcut veriler ışında bir takım bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bu sebeple sizler de araçlar hakkında yorum yaparak bizi daha doğru bir şekilde bilgilendirebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunun cevabında sadece bir tık uzağınızda yer alıyoruz.

GENESIS G70 Alınır mı

Öncelikle bu aracın hangi yıllar arasında üretildiğine bir göz atalım. Çünkü bir aracın çok satılıp satılmaması ve hala alıcı buluyor olması da o araç hakkında ciddi ipuçları verebilir.

GENESIS G70 Üretim Yılları: 2017 – Hala Üretilmekte

Bir aracın alınıp alınmayacağına karar vermek için motor özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Motor hacmi yakıt tipi, silindir sayısı bu konuda oldukça önemli ipuçları veren başlıklar arasında yer alır.

GENESIS G70 Motor Özellikleri

  • Genel: 2.0L T-GDI 8AT AWD (252 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 1998 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

GENESIS G70 Hızlanma Verileri

Bir araba satın alırken hızlanmasını göz ardı etmek yanlış olacaktır. O sebeple 0 – 100 KM hızlanma verileri ve diğer özelliklerini de sizin için bir araya topladık.

  • GENESIS G70 Azami Hızı: –
  • 0 – 100 KM Verileri: 6.2 s

GENESIS G70 Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 20.8 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 11.3 L/100Km
  • Ortalama: 28.3 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 8.3 L/100Km
  • Şehirlerarası: 23.5 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 10 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak GENESIS G70 hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

GENESIS G70 Kronik Sorunları

GENESIS G70 Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz GENESIS G70 Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

GENESIS G70 Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

GENESIS G70 alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada GENESIS G70 kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın