GENESIS G70 Satın Alınabilir mi? Kronik Sorunları – Arızaları

Bu içeriğimizde de araç arızaları ile alakalı derinlemesine bir bilgilendirme yapmaya devam edeceğiz. Hangi araç ne kadar fiyat aralığında yer almaktadır? Satın alınır mı? Yorumları nelerdir? Gibi soruların cevaplarını birlikte cevaplandıracağız.

Araçlar hakkında detaylı bilgilendirme yaparken bir marka hakkında olumlu yada olumsuz bir yorum yapmamaya gayret gösteriyoruz. Bu sebeple araçların yakıt tipleri – satış rakamları gibi seçeneklere göre bir aralık belirliyoruz. Sizler de bu veritabanının gelişmesi için yorumlarınızla bize destek olabilirsiniz.

GENESIS G70 Alınır mı

Biz bir aracın alınıp alınmayacağına en son ne zaman üretildiğine bakarak karar verebiliriz. Bu sebeple hala üretilip üretilmediği hakkında yorum yaparak araç hakkında fikir edinmemiz de mümkün oluyor.

GENESIS G70 Üretim Yılları: 2017 – Hala Üretilmekte

Hiç şüphesiz motor hacmi, silindir sayısı, yakıt tipi bir aracın alınıp alınmayacağına doğrudan etki eden konu başlıklarıdır. Bunların iyi değerlendirilmesi gerekmektedir.

GENESIS G70 Motor Özellikleri

  • Genel: 2.2L D 8AT (202 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 2199 cm3
  • Yakıt Tipi: Dizel

GENESIS G70 Hızlanma Verileri

Hızlanma konusu da aracın alınıp alınmaması hakkında son derece önemli ipuçları verecektir. O sebeple aracı satın almadan önce bu konuda detayl bir şekilde bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. İşte sizin için elde ettiğimiz veriler:

  • GENESIS G70 Azami Hızı: –
  • 0 – 100 KM Verileri: –

GENESIS G70 Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 31.8 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 7.4 L/100Km
  • Ortalama: 42 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 5.6 L/100Km
  • Şehirlerarası: 36.2 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 6.5 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak GENESIS G70 hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

GENESIS G70 Kronik Sorunları

GENESIS G70 Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz GENESIS G70 Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

GENESIS G70 Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

GENESIS G70 alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada GENESIS G70 kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın