ISUZU Amigo Cabrio Hangisi Alınır (Kronik Sorunları Nelerdir)

Yeniden selamlar, arabaların özellikleri piyasaları – alınıp alınmayacağı? Gibi soruların cevaplarına buradan yer vermeye devam ediyoruz.

Araçlar hakkında detaylı bilgilendirme yaparken bir marka hakkında olumlu yada olumsuz bir yorum yapmamaya gayret gösteriyoruz. Bu sebeple araçların yakıt tipleri – satış rakamları gibi seçeneklere göre bir aralık belirliyoruz. Sizler de bu veritabanının gelişmesi için yorumlarınızla bize destek olabilirsiniz.

ISUZU Amigo Cabrio Alınır mı

Biz bir aracın alınıp alınmayacağına en son ne zaman üretildiğine bakarak karar verebiliriz. Bu sebeple hala üretilip üretilmediği hakkında yorum yaparak araç hakkında fikir edinmemiz de mümkün oluyor.

ISUZU Amigo Cabrio Üretim Yılları: 1998 – 2003

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

ISUZU Amigo Cabrio Motor Özellikleri

  • Genel: 2.2L 5MT RWD (132 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 2198 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

ISUZU Amigo Cabrio Hızlanma Verileri

Bir araba satın alırken hızlanmasını göz ardı etmek yanlış olacaktır. O sebeple 0 – 100 KM hızlanma verileri ve diğer özelliklerini de sizin için bir araya topladık.

  • ISUZU Amigo Cabrio Azami Hızı: 101 mph OR 163 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 12 s

ISUZU Amigo Cabrio Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 21 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 11.2 L/100Km
  • Ortalama: 9.8 L/100Km
  • Şehirlerarası: 22 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 10.7 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ISUZU Amigo Cabrio hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ISUZU Amigo Cabrio Kronik Sorunları

ISUZU Amigo Cabrio Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ISUZU Amigo Cabrio Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

ISUZU Amigo Cabrio Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ISUZU Amigo Cabrio alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ISUZU Amigo Cabrio kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın