ISUZU Hombre CrewCab Alınır mı Kronik Sorunları Var mı?

Araç piyasası ve genel özellikleri hakkında bilgilendirmeler yaptığımız adresimize hoş geldiniz. Bu içeriğimizde araçlar hakkında genel bilgilendirmeler yapmakta ve onlar hakkında derinlemesine bir yorumlamalara yer vermekteyiz.

Burada biz markalar hakkında şahsi yorumlar yapmıyoruz. Sadece mevcut veriler ışında bir takım bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bu sebeple sizler de araçlar hakkında yorum yaparak bizi daha doğru bir şekilde bilgilendirebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunun cevabında sadece bir tık uzağınızda yer alıyoruz.

ISUZU Hombre CrewCab Alınır mı

Öncelikle bu aracın hangi yıllar arasında üretildiğine bir göz atalım. Çünkü bir aracın çok satılıp satılmaması ve hala alıcı buluyor olması da o araç hakkında ciddi ipuçları verebilir.

ISUZU Hombre CrewCab Üretim Yılları: 1995 – 2000

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

ISUZU Hombre CrewCab Motor Özellikleri

  • Genel: 2.2L 5MT (122 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 2189 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

ISUZU Hombre CrewCab Hızlanma Verileri

Bir araba satın alırken hızlanmasını göz ardı etmek yanlış olacaktır. O sebeple 0 – 100 KM hızlanma verileri ve diğer özelliklerini de sizin için bir araya topladık.

  • ISUZU Hombre CrewCab Azami Hızı: 112 mph OR 180 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: –

ISUZU Hombre CrewCab Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 23.1 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 10.2 L/100Km
  • Ortalama: 29 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 8.1 L/100Km
  • Şehirlerarası:

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ISUZU Hombre CrewCab hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ISUZU Hombre CrewCab Kronik Sorunları

ISUZU Hombre CrewCab Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ISUZU Hombre CrewCab Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

ISUZU Hombre CrewCab Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ISUZU Hombre CrewCab alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ISUZU Hombre CrewCab kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın