ISUZU i-Series Crew Cab Hangisi Alınır (Kronik Sorunları Nelerdir)

Detaylı ve ayrıcalıklaı bir şekilde araç seçeneklerine ulaşmak ve onların piyasası hakkında bilgilere ulaşmak için kesinlikle doğru adrestesiniz. Burada araç piyasaları hakkında oldukça derinlemesine bir bilgilendirme – veritabanı oluşturmaya çalşıyoruz.

Elimizden geldiğince internette var olan bilgiler ışığında yol göstermeye çalışıyoruz. Amacımız kesinlikle bir markayı olumlu – olumsuz şahsi yorumlar altında bırakmak değildir. O sebeple sizden gelen yorumlarında son derece önemli olduğunun altını çizmek isteriz.

ISUZU i-Series Crew Cab Alınır mı

Öncelikle bu aracın hangi yıllar arasında üretildiğine bir göz atalım. Çünkü bir aracın çok satılıp satılmaması ve hala alıcı buluyor olması da o araç hakkında ciddi ipuçları verebilir.

ISUZU i-Series Crew Cab Üretim Yılları: 2005 – 2009

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

ISUZU i-Series Crew Cab Motor Özellikleri

  • Genel: 2.8L 5MT (177 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 2770 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

ISUZU i-Series Crew Cab Hızlanma Verileri

Hızdan hoşlanıyorsanız, yada çevik bir arabaya sahip olmak istiyorsanız bu araç hakkında hız verilerine de göz atmanız gerekmektedir. Sizin için kısaca bilgilendirme yapmamız gerekirse şunları söyleyebiliriz.

  • ISUZU i-Series Crew Cab Azami Hızı: –
  • 0 – 100 KM Verileri: –

ISUZU i-Series Crew Cab Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 19.1 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 12.3 L/100Km
  • Ortalama: 28.3 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 8.3 L/100Km
  • Şehirlerarası: 22.4 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 10.5 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak ISUZU i-Series Crew Cab hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

ISUZU i-Series Crew Cab Kronik Sorunları

ISUZU i-Series Crew Cab Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz ISUZU i-Series Crew Cab Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

ISUZU i-Series Crew Cab Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

ISUZU i-Series Crew Cab alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada ISUZU i-Series Crew Cab kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın