MASERATI Quattroporte Sport GT S Hakkında Tüm Bilgiler – Alınır mı? Kronik Sorunları Nelerdir

Sizin için farklı araçlarla ilgili bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz. Bu içeriğimizde de farklı bir aracın özelliklerini ve alınıp alınmayacağını detaylı bir şekilde incelemeye devam edeceğiz.

Elimizden geldiğince internette var olan bilgiler ışığında yol göstermeye çalışıyoruz. Amacımız kesinlikle bir markayı olumlu – olumsuz şahsi yorumlar altında bırakmak değildir. O sebeple sizden gelen yorumlarında son derece önemli olduğunun altını çizmek isteriz.

MASERATI Quattroporte Sport GT S Alınır mı

Öncelikle bir aracın hangi aralıkta üretilip üretilmediğine bakarak yorum yapabiliriz. Bu sebeple aracın üretim aralığının bize bu konuda ipucu verdiğini de bilmekte fayda var.

MASERATI Quattroporte Sport GT S Üretim Yılları: 2009 – 2013

Bir aracın alınıp alınmayacağına karar vermek için motor özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Motor hacmi yakıt tipi, silindir sayısı bu konuda oldukça önemli ipuçları veren başlıklar arasında yer alır.

MASERATI Quattroporte Sport GT S Motor Özellikleri

  • Genel: 4.7 V8 6AT (440 HP)
  • Silindir: V8
  • Motor Hacmi: 4691 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

MASERATI Quattroporte Sport GT S Hızlanma Verileri

Bir araba satın alırken hızlanmasını göz ardı etmek yanlış olacaktır. O sebeple 0 – 100 KM hızlanma verileri ve diğer özelliklerini de sizin için bir araya topladık.

  • MASERATI Quattroporte Sport GT S Azami Hızı: 177 mph OR 285 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 5.1 s

MASERATI Quattroporte Sport GT S Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 10.7 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 22 L/100Km
  • Ortalama: 22.4 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 10.5 L/100Km
  • Şehirlerarası: 16 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 14.7 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak MASERATI Quattroporte Sport GT S hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

MASERATI Quattroporte Sport GT S Kronik Arızaları

MASERATI Quattroporte Sport GT S Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz MASERATI Quattroporte Sport GT S Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

MASERATI Quattroporte Sport GT S Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

MASERATI Quattroporte Sport GT S alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada MASERATI Quattroporte Sport GT S kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın