MERCEDES BENZ C-Klasse (W204) Hakkında Bilgi (Alınır mı? Kronik Sorunları Hakkında)

Yeniden selamlar, arabaların özellikleri piyasaları – alınıp alınmayacağı? Gibi soruların cevaplarına buradan yer vermeye devam ediyoruz.

Bizler araçlar hakkında detaylı bilgilendirmeler yaparak ortalama bilgilere ulaşmanızı amaçlıyoruz. O sebeple araçlar hakkında şahsi düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorumlar bölümüne yazarsanız memnuno luruz.

MERCEDES BENZ C-Klasse (W204) Alınır mı

Öncelikle bir aracın hangi aralıkta üretilip üretilmediğine bakarak yorum yapabiliriz. Bu sebeple aracın üretim aralığının bize bu konuda ipucu verdiğini de bilmekte fayda var.

MERCEDES BENZ C-Klasse (W204) Üretim Yılları: 2011 – 2013

Bir aracın alınıp alınmayacağına karar vermek için motor özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Motor hacmi yakıt tipi, silindir sayısı bu konuda oldukça önemli ipuçları veren başlıklar arasında yer alır.

MERCEDES BENZ C-Klasse (W204) Motor Özellikleri

  • Genel: 220 CDI BlueEFFICIENCY Edition 7AT (170 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 2143 cm3
  • Yakıt Tipi: Dizel

MERCEDES BENZ C-Klasse (W204) Hızlanma Verileri

Araçların alınıp alınmayacağı konusunda hız son derece seçici bir unsuz olarak ön plana çıkar. Bu sebeple sizin için hız verilerini de ekrana getirmeye çalışıyoruz.

  • MERCEDES BENZ C-Klasse (W204) Azami Hızı: 144 mph OR 232 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 8.1 s

MERCEDES BENZ C-Klasse (W204) Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 36.8 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 6.4 L/100Km
  • Ortalama: 52.3 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 4.5 L/100Km
  • Şehirlerarası: 45.2 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 5.2 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak MERCEDES BENZ C-Klasse (W204) hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

MERCEDES BENZ C-Klasse (W204) Kronik Sorunları

MERCEDES BENZ C-Klasse (W204) Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz MERCEDES BENZ C-Klasse (W204) Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

MERCEDES BENZ C-Klasse (W204) Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

MERCEDES BENZ C-Klasse (W204) alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada MERCEDES BENZ C-Klasse (W204) kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın