MERCEDES BENZ E-Class Coupe (C238) Tutuluyor mu? Alınır mı? Tüm Soruların Cevapları

Farklı araç bilgilerine yer verdiğimiz adresimize hoş geldiniz. Sizin için hızlı bir şekilde araçlar hakkında bilgilendirmeler yapmaya devam ediyoruz. Her geçen gün güncel ve farklı araçların bilgilerinin yer aldığı adresimizde sizin için detaylı bir şekilde bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz.

Burada herhangi bir marka hakkında olumlu – olumsuz yorum yapmaktan daha ziyade bilgilendirme yapmak amaçlanmaktadır. Araçların genel özellikleri hakkında bilgilendirmeler yapıldığı için bizi yorumsuz bırakmazsanız memnun oluruz.

MERCEDES BENZ E-Class Coupe (C238) Alınır mı

Dilerseniz bu aracın öncelikle hangi yıl aralığında üretildiğine bakalım. Şurası unutulmamalıdır ki bir aracın pazar hareketinde o aracın hala üretilip üretilmediğinin de son derece önemli etkisi bulunmaktadır.

MERCEDES BENZ E-Class Coupe (C238) Üretim Yılları: 2016 – Hala Üretilmekte

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

MERCEDES BENZ E-Class Coupe (C238) Motor Özellikleri

  • Genel: 200 9AT (184 HP)
  • Silindir: L4
  • Motor Hacmi: 1991 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

MERCEDES BENZ E-Class Coupe (C238) Hızlanma Verileri

Aracınızın hızlanma verilerini de göz önüne alarak o aracın alınıp alınmayacağı hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olabilir. Sizin için tüm bu verileri bir araya topladık.

  • MERCEDES BENZ E-Class Coupe (C238) Azami Hızı: 149 mph OR 240 km/h
  • 0 – 100 KM Verileri: 7.8 s

MERCEDES BENZ E-Class Coupe (C238) Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 28 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 8.4 L/100Km
  • Ortalama: 41.3 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 5.7 L/100Km
  • Şehirlerarası: 33.1 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 7.1 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak MERCEDES BENZ E-Class Coupe (C238) hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

MERCEDES BENZ E-Class Coupe (C238) Kronik Sorunları

MERCEDES BENZ E-Class Coupe (C238) Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz MERCEDES BENZ E-Class Coupe (C238) Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

MERCEDES BENZ E-Class Coupe (C238) Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

MERCEDES BENZ E-Class Coupe (C238) alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada MERCEDES BENZ E-Class Coupe (C238) kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın