Nissan Juke Fiyat Listesi (Fiyat Karşılaştırması) | 1.6 SKY PACK

Araç fiyatları hakkında araştırmalarımızı tamamladık. Tüm fiyatları hızlı bir şekilde sizin için bir araya topladık.

Burada kıyaslama yapabilmek için 2017 – 2021 ve 2022 fiyatlarını sizin için bir araya topladık. Burada Nissan Juke Fiyatları söz konusu olduğunda ön plana çıkan bir veritabanı oluşturmaya çalıştık.

Fiyatlandırma Neye Göre Belirlendi

Öncelikle internette yer alan tüm fiyatları bir veritabanı içerisinde inceledik. Fiyat değişimini kıyaslamanız açısından 2017 fiyatını da ilave ettik. Bu konuda sadece Nissan Juke fiyatları ile alakalı değil, tüm araç fiyatları ile alakalı genel bir bilgilendirme yapmaya gayret gösterdik.

Hazırsanız başlayalım…

Nissan Juke 2017 Fiyatları

Yaptığımız araştırmalar sonucunda Nissan Juke 1.6 SKY PACK 2017 yılı içerisinde ₺82,174 fiyat ortalamasında satıldığını söyleyebiliriz.

Nissan Juke 2021 Fiyatları

Bir fiyat aralığından bahsetmemiz gerekiyor. Ne yazık ki sene içerisinde fiyat aralığında ciddi anlamda dalgalanmalar olduğu için burada Nissan Juke 1.6 SKY PACK fiyatları için bir aralık veriyoruz.

2021 Fiyatları: ₺246,522 ile ₺271,174 arasında değişen fiyatlardan satışa sunulmuştur.

Nissan Juke 2022 Fiyatları

Söz konusu olan oNissan Juke Sıfır Fiyatları olduğunda internette pek çok farklı bilgi karşımıza çıkmaktadır. Zamanı geldikçe burada yer alan fiyatlandırma bilgisinin güncelleneceğini de belirtmek isteriz.

Yine iki fiyat aralığı içerisinde 2022 fiyat listesini yazacağız. Neden mi? Cevabına birazdan değineceğiz.

Nissan Juke 1.6 SKY PACK 2022 Fiyat aralığı: ₺246,522 ile ₺271,174 arasında değişmektedir.

BURASI ÖNEMLİ: Burada yer alan fiyatlar internette yer alan listelerden otomatik olarak çekilmiştir. Nissan markası ile alakası bulunmamaktadır.

Verileri nereden çekiyoruz: Büyük ikinci el – sıfır otomobil siteleri, galerilerin fiyatlarına yer verdiği siteler.

Nissan Juke fiyatlarında ani değişiklikler olabilir. Sistemimiz düzenli olarak güncelleme yapıyor olsa da, yine de bu bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla yazılmıştır.  

Yorum yapın