OLDSMOBILE Alero coupe Hakkında Bilgi – Alınır mı

Merhabalar sizin için farklı araçların özellikleri ve yorumlamalarını yapmaya devam ediyoruz. Bu içeriğimizde de yeni bir araç ile karşınızdayız

Araçlar hakkında detaylı bilgilendirme yaparken bir marka hakkında olumlu yada olumsuz bir yorum yapmamaya gayret gösteriyoruz. Bu sebeple araçların yakıt tipleri – satış rakamları gibi seçeneklere göre bir aralık belirliyoruz. Sizler de bu veritabanının gelişmesi için yorumlarınızla bize destek olabilirsiniz.

OLDSMOBILE Alero coupe Alınır mı

Öncelikle bu aracın hangi yıllar arasında üretildiğine bir göz atalım. Çünkü bir aracın çok satılıp satılmaması ve hala alıcı buluyor olması da o araç hakkında ciddi ipuçları verebilir.

OLDSMOBILE Alero coupe Üretim Yılları: 1999 – 2004

Bir sonraki basamakta almaya düşündüğünüz aracın motor hacmi, silindir sayısı ve yakıt tipine göz atmanızı tavsiye ederiz. Benzinli – Elektrikli yada Dizel motor tercihi çevreci olması, ekonomik olması yada kolay arıza vermemesi gibi önceliklere göre değerlendirilebilir.

OLDSMOBILE Alero coupe Motor Özellikleri

  • Genel: 3.4L V6 4AT (170 HP)
  • Silindir: V6
  • Motor Hacmi: 3350 cm3
  • Yakıt Tipi: Benzinli

OLDSMOBILE Alero coupe Hızlanma Verileri

Genellikle hızlanması, 0 – 100 KM arası hızı da son derece önemli bir unsur olarak karşımıza çıkar.

  • OLDSMOBILE Alero coupe Azami Hızı: –
  • 0 – 100 KM Verileri: –

OLDSMOBILE Alero coupe Yakıt Tüketimi

  • Şehir İçi: 20 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 11.8 L/100Km
  • Ortalama: 29 mpg (Amerikada) Türkiye ve Avrupa verileri: 8.1 L/100Km
  • Şehirlerarası: 9.8 L/100Km

Dilerseniz arama bölümünü kullanarak OLDSMOBILE Alero coupe hakkında daha detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

OLDSMOBILE Alero coupe Kronik Arızaları

OLDSMOBILE Alero coupe Kronik arızaları hızlı bir şekilde güncellenecektir. Daha Detaylı bilgi sahibi olmak için isterseniz OLDSMOBILE Alero coupe Kronik Arızaları içeriğine göz atabilir yada üst kısımda bulunan aramalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

OLDSMOBILE Alero coupe Alınır mı (Söyleyeceklerim Var)

OLDSMOBILE Alero coupe alınır mı? Sorusunun cevabını vermek için yada OLDSMOBILE Alero coupe kronik arızaları hakkında yorum yapmak için aşağıda bulunan yorumlar bölümünü kullanmanızı rica ediyoruz. Bu adresi açma amacımız olan karşılıklı bilgi paylaşımı konusunda bize destek olursanız memnun oluruz…

Yorum yapın