P0063 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P0063 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P006E, P006F, P0070, P0071 gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P0063 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ HO2S Isıtıcısı Kontrol Devresi Düşük Bank 2 Sensör 3

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P0063 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P0063 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P006E Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

TurboŞarj / SüperŞarj Takviye Kontrolü A Devresi Besleme Gerilimi (Voltajı) Düşük

P006F Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

TurboŞarj / SüperŞarj Takviye Kontrolü A Devresi Besleme Gerilimi (Voltajı) Yüksek

P0070 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Ortam Hava Sıcaklığı Sensör Devresi Arızası

P0071 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Ortam Hava Sıcaklığı Sensör Aralığı / Performansı

Bu yazımızda P0063 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P0063 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P0063 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın