P0079 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P0079 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P007A, P007B, P007C, P007D gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P0079 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Egzoz Valfi Kontrol Solenoidi Devresi Düşük Bank 1

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P0079 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P0079 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P007A Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Şarj Hava Soğutucu Sıcaklığı Sensör Devresi Bank 1

P007B Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Şarj Hava Soğutucu Sıcaklığı Sensör Devresi Aralıklı / Düzensiz / Performansı Bank 1

P007C Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Şarj Hava Soğutucu Sıcaklığı Sensör Devresi Düşük Bank 1

P007D Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Şarj Hava Soğutucu Sıcaklığı Sensör Devresi Yüksek Bank 1

Bu yazımızda P0079 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P0079 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P0079 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın