P0133 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P0133 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P0137, P0138, P0139, P013A gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P0133 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ O2 Oksijen Sensörü Devresi Yavaş Tepki Veriyor (Bank 1, Sensör 1)

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P0133 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P0133 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P0137 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

O2 Oksijen Sensörü Devresi Düşük Voltaj (Bank 1, Sensör 2)

P0138 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

O2 Oksijen Sensörü Devresi Yüksek Voltaj (Bank 1, Sensör 2)

P0139 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

O2 Oksijen Sensörü Devresi Yavaş Tepki Veriyor (Bank 1, Sensör 2)

P013A Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

O2 Oksijen Sensörü Yavaş Tepki Veriyorbu hatanın yorumu genellikle şu şekilde yapılabilir: Zengin to Fakir Bank 1 Sensör 2

Bu yazımızda P0133 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P0133 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P0133 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın