P029A Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P029A Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P029B, P029C, P029D, P029E gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P029A Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Silindir 1bu hatanın yorumu genellikle şu şekilde yapılabilir: Yakit Ayarı Maksimum Limitte

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P029A arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P029A arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P029B Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Silindir 1bu hatanın yorumu genellikle şu şekilde yapılabilir: Yakit Ayarı Minimum Limitte

P029C Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Silindir 1bu hatanın yorumu genellikle şu şekilde yapılabilir: Enjektör Sorunu

P029D Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Silindir 1bu hatanın yorumu genellikle şu şekilde yapılabilir: Enjektör Akıtıyor (Sızıntı)

P029E Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Silindir 2bu hatanın yorumu genellikle şu şekilde yapılabilir: Yakit Ayarı Maksimum Limitte

Bu yazımızda P029A arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P029A hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P029A arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın