P029B Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P029B Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P029C, P029D, P029E, P029F gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P029B Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Silindir 1bu hatanın yorumu genellikle şu şekilde yapılabilir: Yakit Ayarı Minimum Limitte

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P029B arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P029B arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P029C Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Silindir 1bu hatanın yorumu genellikle şu şekilde yapılabilir: Enjektör Sorunu

P029D Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Silindir 1bu hatanın yorumu genellikle şu şekilde yapılabilir: Enjektör Akıtıyor (Sızıntı)

P029E Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Silindir 2bu hatanın yorumu genellikle şu şekilde yapılabilir: Yakit Ayarı Maksimum Limitte

P029F Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Silindir 2bu hatanın yorumu genellikle şu şekilde yapılabilir: Yakit Ayarı Minimum Limitte

Bu yazımızda P029B arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P029B hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P029B arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın