P0486 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P0486 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P0487, P0488, P048B, P048C gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P0486 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Egzoz Gazı Devridaimi Sensör B Devresi

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P0486 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P0486 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P0487 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Egzoz Gazı Devridaimi Gaz Kelebeği Kontrol Devresi A / Açık

P0488 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Egzoz Gazı Devridaimi Gaz Kelebeği Kontrol Devresi A Aralığı / Performansı

P048B Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Egzoz Basıncı Kontrol Vanası Konum Sensörü / Anahtarı Devresi

P048C Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Egzoz Basıncı Kontrol Vanası Konum Sensörü / Anahtarı Devre Aralığı / Performansı

Bu yazımızda P0486 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P0486 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P0486 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın