P0808 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P0808 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P0809, P080A, P0829, P0830 gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P0808 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Debriyaj Pozisyon Sensör Devresi Yüksek

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P0808 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P0808 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P0809 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Debriyaj Pozisyon Sensör Devresi Aralıklı

P080A Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Debriyaj Pozisyonu Tespit Edilemedi

P0829 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

5-6 Vites Değiştirme

P0830 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Debriyaj Pedal Anahtar A Devresi

Bu yazımızda P0808 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P0808 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P0808 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın