P0993 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P0993 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P0994, P0995, P0996, P1116 gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P0993 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Şanzıman Yağı Basınç Sensör/Anahtar “F” Devresi Aralıklı / Düzensiz / Performansı

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P0993 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P0993 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P0994 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Şanzıman Yağı Basınç Sensör/Anahtar “F” Devresi Düşük

P0995 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Şanzıman Yağı Basınç Sensör/Anahtar “F” Devresi Yüksek

P0996 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Şanzıman Yağı Basınç Sensör/Anahtar “F” Devresi Aralıklı

P1116 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Motor Soğutma Suyu Sıcaklık Sensoru Belirli Aralıkların Dışında

Bu yazımızda P0993 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P0993 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P0993 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın