P1132 Arıza Kodu (Hata Kodu)

Hata kodlarını yazmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan hata kodları P1132 Nedir – Nasıl Ortaya Çıkar ve Ne Yapmak Gerekir sorularının cevabını içermektedir. Benzer sorunlara göz atmanız amacıyla; P1171, P1172, P1180, P1188 gibi hata kodlarının neden oluştuğunu ve çözümünün neler olduğuna da göz atabilirsiniz.

P1132 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

—————

⇒ Upstream Isıtmalı Lambda Sensörü Anahtar Sensöründe Arizabu hatanın yorumu genellikle şu şekilde yapılabilir: Zengin Banka 1

—————

bu jenerik bir hata kodu tanımlamasıdır. Kısa süre içerisinde bu hata kodu ile ilgili çok daha detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

P1132 arıza kodu daha çok; Ford, Mitsubishi, Audi, Honda, Kia, Nissan, BMW, Hyundai, Land Rover, Subaru, Chevrolet, Infiniti, Lexus, Toyota, Dodge, Chrysler, Jeep, Isuzu, Mazda, Volkswagen, Bentley, Alfa Romeo, Cadillac, Daewoo, Daihatsu, FIAT, Jaguar, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Porsche, Saab, Smart, Suzuki, Volvo, Acura, Buick marka arabalarla karşımıza çıkmaktadır. Dilerseniz yan tarafta bulunan kategoriler bölümünden ilgili arabanın kategorisini bularak, P1132 arıza kodu ve ilgili araba ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

P1171 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Hızlanma Sırasında Yakıt Sisteminde Fakir (Lean) Durum Tespit Edildi

P1172 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Arka A / F Sensörü Banka 1 Sensör 1 Devresi Normalin Dışında Yüksek

P1180 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Yakıt Dağıtım Sistemi Arızasıbu hatanın yorumu genellikle şu şekilde yapılabilir: Düşük

P1188 Arıza Kodu – Hata Kodu Hakkında Bilgi

Yakıt Basıncı İzlemebu hatanın yorumu genellikle şu şekilde yapılabilir: Sızıntı

Bu yazımızda P1132 arıza kodu ile ilgili detaylı bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu arıza kodu ile ilgili yada P1132 hata kodu ile ilgili söylemek istediğiniz daha farklı bir şey bulunuyorsa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde P1132 arıza kodu başta olmak üzere bütün arıza kodlarını güncellemeye çalışıyoruz. Tabi ki hepsini bir anda güncelleme yapmamız mümkün olmuyor. Bu sebeple sizden gelen yorumlara göre aciliyeti olanlara öncelik sağlamaya çalışacağız. Sağlıkla kalın…

Yorum yapın